Marka: Toyota
Model: Proace
Rodzaj dachu: Sypialny
Rodzaj otwierania: Przód

SCA 262
Podobnie jak wszystkie dachy SCA nowej generacji, powłoka dachu z TWS jest wytwarzana w procesie rozprężania próżniowego – konstrukcji warstwowej z izolacją ze sztywnej pianki. Wewnętrzna powierzchnia dachu jest wyposażona w miękki welur, który tworzy przyjemną atmosferę. Konstrukcja ta jest lekka i jednocześnie bardzo wytrzymała. Zapewnia doskonałą izolację termiczną i akustyczną.
Ten model dachu nadaje się do montażu na pojazdach:
Citroën Spacetourer / Jumpy
Peugeot Traveler / Expert
Toyota ProAce / Verso
Opel Zafira Life / Vivaro C

Dach podnoszony standardowo oferuje wygodne łóżko o wymiarach 2,00 x 1,30 m, składające się z systemu Froli oraz materaca. Wysoki komfort snu z dużą swobodą ruchów i przestrzenią na nogi zapewniają nożyczki o wysokości 45 centymetrów.
Wysokiej jakości namiot do dachu wykonany jest z tkaniny trudnopalnej. Standardowo wyposażony jest w trzy okienka. Okna po lewej i z przodu w kierunku jazdy wyposażone są w moskitiery. Cecha szczególna: przednie okno można całkowicie otworzyć, co zapewnia dobrą widoczność – panorama. Okno po prawej stronie posiada wkładkę z przezroczystego tworzywa sztucznego, dzięki czemu w deszczowy dzień mamy dostęp światła dziennego. Praktyczny mechanizm składania automatycznie wciąga namiot z tkaniny do wewnątrz w trakcie składania namiotu sypialnego.
Rodzaj instalacji: przód
Rodzaj dachu: dach podnoszony
Wysokość pojazdu zamkniętego: 1980 mm
Długość pojazdu: 4959 mm
Łóżko: sprężyny talerzowe na ramie
Grubość materaca: 30 mm
Wymiary łóżka: 1850 x 1230 mm
Blokowanie: blokada ekspresowa SCA
Namiot do dachu: wersja Panorama