O firmie

SCA— lider w produkcji dachów do samochodów typu minibus i bus

Firma SCA jest obecnie częścią międzynarodowej grupy C.F.Maier Europlast, potentata w produkcji elementów oraz gotowych produktów z tworzyw sztucznych i metali lekkich. Tradycja marki SCA sięga 1980 roku. W roku 1987 firma została przejęta przez grupę C.F. Maier, która od początku pracuje nad perfekcyjną jakością i innowacyjnością produktów. Obecnie firma jest wiodącym dostawcą komponentów do samochodów kempingowych. Wielu znanych i wiodących producentów kamperów w Europie, jak np. HYMER, CS-REISEMOBILE, wykorzystując do zabudowy swoich samochodów dachy, korzysta właśnie z produktów SCA. Cieszą się one uznaniem dzięki zaawansowanej technologii i najwyższej jakości. Od roku 2013 firma BEST-EVO jest wyłącznym przedstawicielem marki SCA na Polskę.

Jesteśmy dla Was
Od 1980 roku

Tradycja marki SCA sięga 1980 roku. W roku 1987 firma została przejęta przez grupę C.F. Maier, która od początku pracuje nad perfekcyjną jakością i innowacyjnością produktów.

Bezkompromisowa jakość!

Dachy SCA produkowane są w Niemczech w innowacyjnej technologii, zapewniającej idealną sztywność (brak efektu falowania podczas jazdy), doskonałe spasowanie z pojazdem, a także izolację termiczną i akustyczną. Sztywność pokrywy dachowej umożliwia również bezproblemowy montaż akcesoriów, jak np. baterie solarne, bagażniki, itp. Każdy model dachu dedykowany jest do konkretnego modelu pojazdu (za wyjątkiem uniwersalnych dachów podwyższanych). Wszystkie dachy przeszły odpowiednie testy i posiadają certyfikaty bezpieczeństwa TÜV. Zastosowana podczas montażu specjalna rama wzmacniająca, gwarantuje odpowiednią sztywność i trwałość konstrukcji.

Przeszkolony zespół zapewnia odpowiednio przeprowadzony montaż dachu w pojeździe, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i bezproblemowe użytkowanie.

Zadzwoń do nas

Tel.: +48 511 100 616

Email

info@dachy-sca.pl

www.dachy-sca.pl
www.wavecamper.pl

Nasz adres:

Wavecamper sp. z o.o. sp. k.
wyłączny przedstawiciel marki SCA na Polskę
ul. Nowa 57, 62-070 Palędzie