Marka: Volkswagen
Model: T5
Rodzaj dachu: Sypialny
Rodzaj otwierania: Przód

SCA 290
Powłoka dachu oferuje zalety znane już z innych dachów SCA, takie jak dokładnie stała grubość ścian i gładka, nieprofilowana powierzchnia zewnętrzna poszycia dachu. Pokrywa dachu idealnie nadaje się do bezpośredniego klejenia cienkich, kilkumilimetrowych paneli solarnych bez znacznego zwiększania całkowitej wysokości pojazdu – przy zamkniętym dachu wynosi około dwóch metrów. Również w przypadku tego dachu stosuje się wysokie nożyce, które zapewniają dużo miejsca na nogi lub umożliwiają spanie z głową do tyłu.
Namiot do dachu sypialnianego wykonany jest z tkaniny Skyline, ma nowoczesny dwukolorowy design oraz w standardzie zintegrowany jest z oknem panoramicznym. Okno to zapewnia bardzo dobrą wentylację, najlepsze warunki oświetleniowe, a także wspaniały widok.
Dzięki listwowej konstrukcji z dodatkowymi sprężynami talerzowymi oraz zastosowaniu materaca wysokiej jakości, łóżko daje duży komfort podczas leżenia i spania, a jednocześnie zapewnia doskonałą wentylację.
Właz można zamknąć za pomocą wsuwanego modułu.
Standardowo montowany uchwyt zamykający umożliwia łatwe i bezpieczne zamknięcie dachu. Jednocześnie służy on również jako wieszak na ubrania oraz opcja mocowania lampek i tabletów.
SCA-express-lock gwarantuje bezpieczne ryglowanie dachu i idealnie wpasowuje się w motoryzacyjną atmosferę pojazdu.
Rodzaj instalacji: przód
Rodzaj dachu: dach podnoszony
Wysokość pojazdu zamkniętego: ok. 2000 mm
Łóżko: rozwiązanie sprężyn talerzowych na ramie z listew
Grubość materaca: 30 mm
Wymiary łóżka: 1900 x 1230 mm
Osłona wejścia: wysokiej jakości plastikowa osłona
Blokowanie: blokada ekspresowa SCA
Konstrukcja namiotu z tkaniny: mieszki z tkaniny Skyline (tkanina poliestrowa)
Wysokość nożyc: 380 mm